PO–PÁ: 6:00–22:00 | SO–NE: 7:00–22:00

Exkluzivní prosinec a Dny otevřených dveří!

21.11. 2021

Letošní prosinec bude v Clever fit Černý Most opravdu exkluzivní! Připravili jsme si pro vás 10 supervýhodných překvapení, které budeme postupně odkrývat a které vám ušetří spoustu peněz. Prvním z nich jsou speciální Dny otevřených dveří.

Kdokoli si k nám přijde zacvičit poprvé, má první vstup zdarma – to je známá věc. Během Dnů otevřených dveří, které v našem fitness proběhnou od 2. do 6. prosince 2021, jsme si ale pro všechny zájemce o členství připravili ještě zajímavější nabídku. 

Od 2. do 6. prosince si k nám můžete přijít zacvičit zcela zdarma – a to klidně každý den! Počet vstupů zdarma není omezený, a navíc při nich můžete využívat služby, které jsou jinak vyhrazeny výhradně našim Exclusive členům. Můžete si zacvičit na unikátním kruhovém tréninku Biocircuit, na němž perfektně procvičíte celé tělo za pouhých 22 minut. Čeká na vás také kardio zóna vybavená stroji z nejvyšší řady Technogymu (nic lepšího už ve fitness potkat nemůžete!), na nich navíc budete mít kromě kardio virtuálních tras a trenérů k dispozici i cardio challenge, GymKit, minihry, Facebook, Instagram, YouTube, Netflix a TV. Ke cvičení si navíc můžete dát zdarma proteinový drink a po něm kávu Nespresso.

A pokud se vám cvičení u nás zalíbí, naši trenéři vám rádi vysvětlí, jaké další akční nabídky a slevy můžete během EXKLUZIVNÍHO PROSINCE získat! Tady na webu odhalíme další výhody už brzy. Být členem #cleverfitfamily má totiž rozhodně smysl!